Tutvustus

Foto autor: Ragnar Vutt

SA Tartumaa Turismi poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

 

ELVA SPORDIHOONE

Elva valla sporditaristu osas on kõige uuem hoone sportimiseks Elva spordihoone, mis avati ametlikult oktoobris 2020.

Spordihoone pindalaks on 4000 m2 ja pakub suurepäraseid võimalusi harrastada mitmeid spordialasid kolmel erineval korrusel. Multifunktsionaalne spordirajatis sisaldab täissuuruses spordisaali ja pealtvaatajate tribüüni 500 – 700 pealtvaatajale. Võimalus on mängida jalgpalli, korvpalli, võrkpalli, tennist, sulgpalli ja lauatennist ning tegeleda ka võimlemisega.

Hoone teisel korrusel asub kahekorruseline jõusaal, kõrgushüppeala, 60 meetri jooksurajad, kaugushüppeala ning aeroobikaruum. Samuti asub kolmandal korrusel poksisaal ning lümfoloogia-ja taastusravikeskus.

Pärast pikki treeninguid on võimalus taastuda ja lõõgastuda saunas.

Lisaks koolitustele ja võistlustele annab kõrgetasemeliste heli- ja valgustussüsteemidega spordihoone võimaluse korraldada konverentse, seminare, kontserte ja muid suuremaid üritusi.

 

Spordihoone ehitaja:  KRC Ehitus OÜ-ga
Spordihoone maksumus: 3,9 miljonit eurot käibemaksuta
Hoone suurus: 4000 ruutmeetrit
Ehitustähtaeg: 30.06.2020