Battle For Life Elva takistusjooks

Battle For Life Elva takistusjooks

Võistluse juhend:

Kuupäev ja koht: 
30.07.2022,  Tartumaa Tervisespordikeskus  – www.tervisesport.ee

Distantsid: 
10 ja 20km

Raja kirjeldus:
BFL Elva takistuskross  kulgeb mööda ratta/suusarada ning toob esile lõuna maastiku võlud (tõusud, mets, jõgi jne.). 10km rajal tehakse täis ring. 20km jooksjad teevad kaks ringi läbides kõiki takistusi topelt, pluss veel mõned üllatused. Rajal on min. 25tk(10km)/50tk(20km) BFL tiimi poolt ehitatud takistust, ning muidugi maastik annab omad võlud juurde. Keha ja riided saavad märjaks, võtke varuriided kaasa. Takistused on mõeldud ületamiseks ning iga ületamata takistuse eest määrab kohtunik karistusülesannet.

Raja märgistus: rada märgistatud punavalge lindiga ja suunaviitega. Kui oled eksinud, liigu viimase nähtud märgistuse juurde ning veendu, et liikusid õiges suunas.

Võistlusklassid: 

  • Lapsed kuni 14 eluaastat osalevad lastejooksul (enne stardi jagame vanusegruppidesse)
  • Poisid ja tüdrukud 15-17, 10km rada
  • M ja M 45+ individualistid, 10 ja 20km
  • N ja N 45+ individualistid, 10 ja 20km
  • Tsiviil lahingpaarid 20km
  • Militaar lahingpaarid 20km. Militaar klassis individuaalseid osalejaid ei ole!

 

Ohutus: kõik takistused on BFL meeskonna poolt kontrollitud ning kinnitatud. Alati soovime proovida takistust ületada, kuid hinnake enda võimeid adekvaatselt. Kui mõnda takistust ei ole võimalik kasutada, teavitatakse sellest instruktaaži ajal või takistuse juures vabatahtlik-kohtuniku poolt. Võistluskeskuses on olemas parameediku taustaga med. personal koos vajaliku varustusega. Kui üritusel osaleb rohkem kui 150in, siis kohapeal ka kiirabi brigaad. Rajal on mitu vabatahtliku, kes vajadusel aitavad võistlejaid hädast välja.

Järgmised sündmused