K&M rühmatreening

Mitmekülgsed rühmatreeninguid aeroobse vastupidavuse ja lihasjõu parandamiseks. Trennides kasutatakse lisaks oma keharaskusele erinevaid vahendeid nagu hantlid, bosupall, kummilindid jpm.
Trennimenüüs leidub nii intensiivsemaid kui veidi rahulikuma tempoga treeninguid, mistõttu on trenni oodatud kõik spordisõbrad eelnevast füüsilisest ettevalmistusest hoolimata

Trenniajad

Tartu mnt 3A peeglisaal

PäevKellaaeg
Esmaspäev19.00-20.00
Neljapäev19.00-20.00

Lisainfo: 
Ühe treeningu osaluspanus 5 €. Maksmine saalis.
Treenerid Maigi Varusk ja Kaisa Viljar
Liitu grupiga facebookis!

 

„Üks lõbus seik meie trennist on näiteks see, kui laulsime “Kungla rahvast” ja tegime trenni samal ajal.“

Rühmatreening on mitmekülgne trenn, mis keskendub lihasjõu ja aeroobse vastupidavuse arendamisele. Rühmatreening on mõeldud kõigile olenemata vanusest, soost või eelnevast kogemusest.

Rühmatreeningud toimuvad esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 19.00 peeglisaalis ning maksavad 5€. Valikus on alati erinevad nagu selg-kõht-tuhar, toning, ringtreening, kangitreening, keha & meel ning eritreeningud.

Kui küsida, et mida uued tulijad on enne rühmatrennidega liitumist kartnud, siis peamiselt peljatakse, et kas see treening sobib mulle, kui ma pole varem trenni üldse teinud või kui mul on olnud pikem trennipaus. Tegelikkuses on treening sobiv igale ühele ja alustada pole kunagi liiga hilja!

Rühmatreeningu treenerid Maigi Varusk ja Kaisa Viljar soovivad Elva spordihoonele ja valla spordivaldkonnale ka laiemalt püsivat energiat ja kasvamist suuremate unistuste poole!