Asthanga Jooga

Ashtanga vinyasa jooga on traditsiooniline joogaharjutuste seeria, mis sünkroniseerib liikumise hingamisega. Ashtanga jooga tunnis õpitakse valdama ujjayi hingamist ehk võidukat/sõdalase/ookeani hingamistehnikat, bandha’sid ehk kehalukke ja dristhi’t ehk pilgu suunamist paremaks keskendumiseks. Regulaarse harjutamise tulemusena puhastuvad siseorganid ja lihased, jääkained väljuvad läbi naha – vereringe paraneb, keha muutub tugevamaks ja mõtete jada tasasemaks.
Tundi on oodatud kõik huvilised, olenemata varasemast kogemusest joogaga.

Trenniajad:

Tartu mnt 3A, peeglisaal

PäevKellaaeg
Teisipäev18.00-19.30 (peeglisaal)

Lisainfo:
Kertu Vuks, 58137086
ashtangajoogatartu@gmail.com

 

“Ashtanga jooga eeldab matil pidevat liikumist, kuid mõned on ekslikult arvanud, et see on rahulik lesimine. Tulemusena on mõned tulnud tundi teksades või kleidis, mis selleks tunniks paraku kohe üldse ei sobi “

Kui otsid tasakaalu keha ja vaimu vahel, siis Ashtanga vinyasa jooga juhendatud tund Kertu Vuksi käe all võib olla just see, mida vajad. See traditsiooniline joogaharjutuste seeria viib sind liikumise ja hingamise harmoonilisse tantsu, õpetades ujjayi hingamist ehk kehalukke ja pilgu suunamist paremaks keskendumiseks.

Treening toimub teisipäeviti kell 18.00-19.15 ja esimene tund on sulle tasuta proovimiseks. Edaspidi saad valida, kas 1×10 või 4×30€.

See tund on mõeldud kõigile, kes soovivad avastada traditsioonilise Ashtanga jooga võlumaailma, tugevdada keskendumisvõimet ja saavutada parem kehakontroll. Oluline on teada, et varasem Ashtanga jooga kogemus pole vajalik, kuid rasedatele see tund ei sobi.

Nii et ärge laske hirmul ennast takistada, sest keha paindlikkus pole siin esmatähtis – oluline on soov iseendaga sügavamalt kontakti saada ja oma võimeid avastada. Liituge ja avastage jooga võlumaailma!

Joogaõpetaja Kertu Vuks soovib Elva spordihoonele tegutsemislusti ning palju toredaid spordilembeseid kliente ja tulevikuks!