SK Airi (ilu- ja rühmavõimlemine)

Ootame võimlema tütarlapsi alates 3-4 eluaastast.
Iluvõimlemine on spordiala, kus elegantsus ja liigutuste täpsus on valatud justkui kunstiteosesse. Iluvõimlemises on kombineeritud nii balletielemendid, võimlemine, tants kui ka vahendite oskuslik käsitsemine. Üksikvõimlejad käsitsevad korraga ühte vahendit milleks on rõngas, pall, kurikad ja lint. 

Rühmavõimlemine (Aesthetic Group Gymnastics) on naiste spordiala, mis põhineb harmoonilisele, rütmilisele, ökonoomsele liikumistehnikale. See on stiliseeritud, väljenduslik ja loomulik tervet keha haarav liikumine.
Treener Airi Pärn

Trenniajad

Elva Spordihoone pallimängude saalis

PäevKellaaeg
Teisipäev16.30-18.00 (peeglisaal) 17.00-19.30 (pallimängude saal)
Neljapäev16.00-17.00 (peeglisaal) 17.00-19.30 (pallimängude saal)
Reede16.00-18.30 (pallimängude saal) 
Laupäev11.00-15.00 (pallimängude saal) 11.00-13.00 (peeglisaal)

Elva Spordihoone, treeningsaal

PäevKellaaeg
Kolmapäev, neljapäev17.00-18.00

Elva Gümnaasiumi suur väljak

PäevKellaaeg
Kolmapäev15.00-18.30

Lisainfo:
spordiklubiairi@gmail.com
+37 5344 9903
Spordiklubi Airi Facebook

„Kõige sagedamini kardetakse või eeldatakse, et kõik peab kohe ideaalselt välja tulema, kuid tegelikult on harjutamine see, mis meistriks teeb!“

Treeningrühma eesotsas on treener Airi Pärn, keda toetavad abitreenerid Sirja Loktev, Mariliis Veemees ning Annabel Aavik. Balletitehnikat õpetavad tublid balletitreenerid Helen Värno ja Liina Ojatamm.

Iluvõimlemine ja rühmvõimlemine on spordiala, kus elegantsus ja liigutuse täpsus on valatud justkui kunstiteosesse. Treeningud sisaldavad lisaks võimlemisele ka balleti elemente, tantsu, vahendite käsitlemist, akrobaatikat, üldkehalist ettevalmistust ja venitusharjutusi. Treenijad harjutavad intensiivselt iluvõimlemise vahendeid nagu hüpits, rõngas, pall, kurikad ja lint, mis on olulised võistlustel.

Edasijõudnutele toimuvad treeningud igapäevaselt, õppetreeningud rühmadele kolm korda nädalas ning algettevalmistuse rühmal kaks korda nädalas. Treeningkellaaegade kohta saate lisateavet võttes ühendust aadressil spordiklubiairi@gmail.com või telefonil 53449903.

Mõnikord võib tunduda, et alustamine on hirmutav või kõik peab kohe perfektselt välja tulema, kuid ärge unustage – harjutamine teeb meistriks! Treeningutel ei õpi ainult võimlemist, vaid oluline on ka sõprade seltskond ja palju naeru.

Tule ja ühine Spordiklubi Airi ilu-ja rühmavõimlemisega ja avasta selle imelise spordiala maailma!