Crosstreening Elva Spordihoones

Crosstreening Elva Spordihoones

Populaarsust kogunud crosstreening toimub teisipäeviti kahel ajal Elva Spordihoones. Kohtade arv on piiratud, seega registreeri ennast kohe!

Treener Lille Välja, Tartu Crossfiti kasvandik ja Tartu ülikooli kehalise kasvatuse ja spordi eriala üliõpilane. Trenn toimub ühel korral nädalas, kahel ajal: 17.30 ja 18.30. Iga nädal on erinev kava, ning see on sobilik igale inimesele, olenemata vanusest, soost või sportlikust taustast. Elva Crosstrainig grupiga liitumiseks vajuta SIIA või võtta ühendust treeneri Lille Väljaga või mõne oma tuttavaga, kes grupis juba liige. 

Mis on crosstreening?⁣

  • Jõu-, ja vastupidavustreening. Treeningud on üles ehitatud nii oma keharaskusega kui ka vabade raskustega harjutustele, kasutatakse hantelid, topispalle, kange, sangpomme. Treeningute eesmärk on arendada nii jõudu kui ka vastupidavust, millest lähtuvalt on treeningud mitmeosalised ning intensiivus on variatiivne. Treening on kohandatav kõigile vanustele (alates 14a) ning sobib ka vanemaealistele. Treeningu pikkuseks on 60 minutit – ühine soojendus, harjutuste õppimine ja oskuste arendamine, intensiivne põhiosa, ühine lõdvestus ja venitused.⁣

Järgmised sündmused