Elva Matkamaraton 2021

Elva Matkamaraton 2021

Sel kevadel üllatab traditsiooniline Elva Matkamaraton natuke teistsuguse lahendusega. Nimelt ühismatka 1. mail viiruse levikust tingituna sellisel kujul ei toimu, kuid selle asemel avaneb kõigil matkasõpradel võimalus 1. maist 8. maini endale sobival ajal matkamaratoni distants läbida ning seeläbi kevadine matkahooaeg avada!

Sel korral viib Elva Matkamaraton meid avastama Vitipalu radadele. Kogu distantsi pikkus on ca 15,5 kilomeetrit.

Elva Matkamaratoni kaardi saad alla laadida siit: Elva Matkamaraton 2021 kaartRada algab ja lõppeb Tartumaa Tervisespordikeskuse parklas, mis on kaardil tähistatud P ja I tähega. Rada suundub esmalt Vaikse järve suunas. Kaardil tuleb jälgida punast punktiiriga märgistatud matkarada, millel nimeks „Elva jõe matkarada“. Rada on looduses tähistatud RMK suunaviitade ja valge-punane-valge tähistusega puudel. Paberkujul kaarte me sel korral kokkupuudete vältimiseks ei jaga, soovi korral saavad osalejad selle ise välja printida. Kaardiga on kaasas ka Elva maastikukaitseala tutvustav trükis.

Selga pane sportlik riietus, jalga mugavad ilmastikukindlad jalanõud. Kindlasti soovitame tee peale kaasa võtta seljakoti koos oma joogipudeli, tervislike näkside ja mõnusa lõunasöögiga.

Pärast matkamaratoni läbimist saada meile oma tublist matkaseltskonnast pilt koos fotoga läbitud kilomeetritest (nt mõni nutiseadme spordiäpp, spordikell vms), mida saame seejärel oma sotsiaalmeediakanalites kõigiga jagada.

Tublide osaliste vahel loositakse välja põnevaid auhindu!

Sel aastal on Elva Matkamaraton eriti tähenduslik, kuna kõigil osalistel on võimalus kaasa aidata Elva Miljoni ühisele liikumiskilomeetrite kogumise aktsioonile. Elva Miljon on Euroopa Spordilinna tiitlit kandva Elva selle aasta üheks põnevamaks ühiseks ettevõtmiseks, kus saavad kaasa aidata nii kohalikud kui ka külalised. Kilomeetrite kogumiseks tuleb oma nutiseadmesse laadida Strava äpp ja liituda Elva miljoni klubiga. Täpsemad juhised leiad siit

Seega võta sõbrad või pere kampa ning tulge üheskoos Elva Matkamaratonile mõnusalt seiklema!

 

Lisainfo:

Elva Turismiinfo: turism@elva.ee tel. (+372) 506 9785

 

Järgmised sündmused