Elva Spordihoone sünnipäev

Elva Spordihoone sünnipäev

Armsad kliendid, meil on hea meel tähistada koos teiega Elva Spordihoone esimest sünnipäeva!
Laupäeval, 23. oktoobril pakume teile erinevaid TASUTA treeninguid. Vali endale sobiv/sobivad välja ja tule koos pere või sõbraga.

Loomulikult on ka JÕUSAALI külastamine sünnipäeval TASUTA.

TASUTA TREENINGUD:
11.00-12.00 – Lastetreening vanusele 3-6a (treener Liis Roose).
Treener viib lastega läbi lõbusaid mänge, sealjuures õppides erinevaid liigutustegevusi- hüppamist, viskamist, jooksmist jne. Tunnike aktiivset tegevust sobib kõigile lastele, olenemata eelnevast kokkupuutest spordiga.

11.00-12.00 – Taipoks, alates 5a (treener Karl Komlev).
Taipoksi tutvustaval treeningul harjutame nii jala, põlve kui käe lööke ja ei puudu ka vaheharjutused, kus harjutame tasakaalu, tasakaalu asendis liikumist ning lisaks teeme erinevaid jõu/vastupidavus harjutusi.

13.00-14.00 – Bodyattack (treener Maris Tamm).
Les Millsi kontsepttundidesse kuuluv bodyAttack on 55-minutiline kõrge pulsisagedusega vastupidavustreening, mis on inspireeritud erinevatest kergejõustiku harjutustest nagu põlvetõste ning mitmed hüpped ja liikumised, et arendada kiirust, jõudu ja vastupidavust. Tunnis näitab treener nii lihtsamaid kui ka raskemaid harjutuste versioone.

14.15-15.15 – Bodypump (treener Maris Tamm).
Ka bodypump trenn põhineb Les Millsi kontseptil. Bodypump on jõutreening muusika saatel, kus harjutuste sooritamiseks (kükid, väljaasted, jõutõmbed, kätekõverdused jms) kasutatakse kangi, lisaraskusi ja stepipinki. Tunniajase kangitreeningu käigus töötatakse läbi kõik suuremad lihasgrupid ning kaasahaarava muusika saatel arendatakse nii jõudu kui vastupidavust.

14.00-15.00 – Poksitrenn, alates 5a (treener Karl Komlev).
Poks on mitmekesine ja põnev trenn kus teeme palju üldfüüsilsi harjutusi ja võtame läbi löögi- ja liikumistehnikad.

15.00 – BC ELVA- KK Põltsamaa/ TÄV Grupp korvpallivõistlus.
Tule ela omadele kaasa!

17.00-18.00 – Bodybalance (treener Kadri Vernik).
Bodybalance treeningus teeme rahuliku muusika saatel harjutusi ning venitusi. Treeningute läbiviimisel kasutame Les Mills meetodit. Tund annab mõnusa koormuse ning lisaks sellele tugevdab lihaseid, parandab liikumiskvaliteeti ja rühti. Hea enesetunne kindlustatud!

NB! Treeningutele on vaja eelregistreerida SIIN

Registreeri end kohe, sest kohti jätkub vaid kiirematele  

Meil on teile veel üllatus: et spordivaimu ka edaspidi meie hinges hoida, loosime kõikide treeningutel osalejate vahel ja ka niisama külastajate vahel välja jõusaali pääsmeid.
LOOSI LÄHEB:
10x jõusaali külastus- 2 tk
1 kuu jõusaali külastus- 2 tk
6 kuu jõusaali külastus- 2 tk
1 aasta jõusaali külastus – 2 tk

Kõik alates 18a treeningutes osalejad peavad esitama covid tõendi; digitaalse negatiivse covid testi tõendi või kohapeal tehtud negatiivse testi.

Kohtume Elva Spordihoones!
Sport on meie kirg

Järgmised sündmused