Elva valla inspiratisoonipäevad

Elva valla inspiratisoonipäevad

Aasta lõpp tuleb Elva vallas tänavu eriline ja inspireeriv, sest 15.12, 17.12 ja 18.12 toimuvad Elva Inspiratsioonipäevad!

Sündmuste eesmärk on pöörata tähelepanu vaimsele tervisele ja spordile, tutvustada põnevaid tänavatantsustiile ning aidata kaasa Elva kui Euroopa spordilinna suurele eesmärgile – miljoni kilomeetri kogumisele!

Me elame pidevalt muutuvas ühiskonnas, kus kõigil tuleb oma soovide saavutamisel ette takistusi. Käesolev aasta on esitanud palju väljakutseid kooliõpilastele, sportlastele ja treeneritele. Kuidas aga olla kõigest üle ja leida igas päevas inspiratsiooni? Neil ja teistel põnevatel vaimse tervisega seotud teemadel kõnelevad kolme inspiratsioonipäeva raames tuntud spordipsühholoog Liisi Toom, Elva Gümnaasiumi õpetaja ja SK Altia treener Evelin Pihlap, Elvast pärit treener ja endine tippjalgrattur Caspar Austa kui ka kohalikud noorsportlased ja treenerid!

Kõik seminarid on TASUTA ning osaleda saab üksnes eelregistreerimisega.

Aga inspireerida saab ennast ka läbi uute positiivsete tegevuste. Seega toimuvad Elva Inspiratsioonipäevade raames veel tänavatantsukoolitused JJ-Street Tantsukooli treeneritega ning koostöös Elva Miljoni meeskonnaga erinevad välitegevused. Info esinejate, ajakava ja programmi kohta täieneb pievalt! Hoidke sündmusel silm peal, et mitte midagi maha magada!

Elva Inspiratsioonipäevade toimumist aitab teostada Haridus- ja Noorteamet, Elva linn ja SA Elva Kultuur ja Sport.

Inspiratsioonipäevade kaanefoto Elvast on teinud fotograaf Ragnar Vutt.

Järgmised sündmused