Rõngu sammub 2021

Rõngu sammub 2021

Hei, hea Rõngu piirkonna elanik!

Ajal, mil kultuur on seisma jäänud ja üritusi ei toimu on otsustanud Rõngu rahvamaja meeskond tuua Teieni laheda ja kaasahaarava aktsiooni.

Aktsiooni eesmärk on liikuda võimalikult palju väljas ja koguda hulgaliselt samme kui ka kilomeetreid. Kutsume just Sind, Sinu sõpru, naabreid ja kõiki teisi Rõngu piirkonna elanikke võtma osa Rõngu sammub 2021 üritusest.”

Rõngu sammub 2021″ üritusest on osavõtmine väga lihtne. Liigu iga päev väljas ja kogu samme või kilomeetreid. Võib teha ka mõlemat. Päeva lõpus saada meile tõestus oma kogutud sammudest ja/või kilomeetritest. Sobivad nii pildid nutikellast kui ka telefoni ekraani screenshotist.

Iga nädala lõpus liidame teie saadetud sammud ja/või kilomeetrid kokku ja teeme kokkuvõtteid. Kuu lõpus selgitame välja kolm parimat sammujat mõlemas kategoorias (sammud ja kilomeetrid), keda ootab ees auhinnakott. Lisaks loosime kõigi teiste osalejate vahel välja veel ka erinevaid ägedaid auhindu. Auhinnakastist võib leida erinevate spordipoodide kinkekaarte ja muid magusaid meeneid.

KUIDAS KOGUDA SAMME?

Kõige lihtsam on samme koguda läbi spordi- või nutikella. Aga kui Sul see võimalus puudub siis on võimalik samme koguda ka läbi enda nutitelefoni. Selleks soovitame allalaadida enda telefoni Google Fit rakenduse, et lihtsa vaevaga saaks kõik sammud loetud.

KUIDAS KOGUDA KILOMEETREID?

Samuti saab ka kilomeetreid koguda läbi spordi- ja nutikella. Muidugi, soovitame koguda kilomeetreid ka läbi Strava äpi, mis salvestab lisaks ka Sinu läbi käidud trajektori. Läbi Strava saad kaasa aidata kõige lihtsamalt ka Elva Miljonile. Kuid alati võib kasutada ka endale rohkem meelepärasemat rakendust ja hiljem sisestada läbitud kilomeetrid läbi selleks loodud vormi või telefoni teel. Vt. täpsemalt elvamiljon.ee veebilehelt.

Elva linn kannab 2021. aastal Euroopa Spordilinna tiitlit! Tule aita meil aasta jooksul ühiselt koguda MILJON sportlikku KILOMEETRIT! Lae enda nutiseadmesse alla Strava rakendus ja liitu Elva miljon klubiga. Nii saadki aidata kaasa miljoni kogumisel. Vaata lähemalt elvamiljon.ee

Aktiivset sammude kui ka kilomeetrite kogumist!

Lisainfo:

Kristjan Moorast, Rõngu rahvamaja huvijuht
rongu.rahvamaja@elva.ee või 5322 6408

Andero Ojamets, Rõngu rahvamaja projektijuht
rongu.rahvamaja@elva.ee või 5557 6074

Järgmised sündmused