Ruubeli virtuaalne Rattaralli 2021

Ruubeli virtuaalne Rattaralli 2021

Koostöös MTÜ Kvaliteetaeg, Kõduküla ja Rõngu rahvamaja meeskonnaga toimub ka sel aastal heaks traditsiooniks saanud Endel Ruubelile pühendatud rattaralli 2021 aga seekord on see VIRTUAALNE.

MILLAL JA KUIDAS SEE TOIMUB?
11.09 kell 11:00 -13:00 vahemikus tuleb jalgrattaga sõita võimalikult palju kilomeetreid enda valitud trassil ja asukohas ehk siis stardiaeg saab olla kõige varem kell 11:00 ja lõpuaeg 12:59.59 ning loeme kokku läbitud kilomeetreid.

KUIDAS SELLES OSALEDA?
Lae enda nutiseadmesse alla Strava rakendus ja liitu “RUUBELI RATTARALLI” üritusega ja oledki võistluses sees. Hüppa jalgratta selga, pane strava käima ja kogu kilomeetreid.
Lisaks kõik kes sõidavad Elva valla piirides, soovitame liituda ka Elva miljon klubiga. Nii saadki aidata ka Sina kaasa miljoni kilomeetri kogumisel.

KUIDAS JA KEDA TUNNUSTAME?
Jagame välja auhindu enim kilomeetreid kogunud kolmele paremale mehele ja naisele ning eraldi veel parimad noored ehk alla 16 aastased.
Lisaks eraldi ka loosiauhinnad. Kõikide võitjatega võetakse ühendust ja auhinnad toimetatakse nendeni.

Paraku on see üritus sel aastal teistmoodi aga samas ka Endel Ruubel sõitis ja avastas palju uusi radu kus treenida.

Tee ka Sina seda sama, võta kaasa oma sõbrad, pere ning veeda maksimaalselt 2 tundi jalgrattal pedaalides. Ilmataat lubab päikest ja sooja.

LISAINFO: Kristjan53226408, info.kvaliteetaeg@gmail.com

Järgmised sündmused