XXI Elva Laskespordinädal

XXI Elva Laskespordinädal

Elva Laskespordiklubi kutsub kõiki huvilisi oma osavust ja täpset kätt proovile panema taas traditsioonilisel Elva Laskespordinädalal ajavahemikus 24.08.-29.08.2021 Tartumaa Tervisespordikeskuse lasketiirudes.

Laskespordinädala eesmärk on propageerida laskesporti läbi erinevate laskealade inimestele, kes pole varem laskmisega kokku puutunud ning pakkuda traditsioonilistest harjutustest erinevaid võistlemise vorme ja miljööd.

Tule üksi või sõbraga, pere või kolleegidega! 

Lasta saab nii sportpüssist ja -püstolist, õhk- ja laserrelvast kui ka maastikuvibu.

𝐀𝐯𝐚𝐥𝐝𝐚𝐦𝐞 𝐭𝐚̈𝐩𝐬𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦𝐦𝐢 𝐣𝐚 𝐫𝐞𝐞𝐠𝐥𝐢𝐝 𝐣𝐮𝐛𝐚 𝐯𝐚𝐫𝐬𝐭𝐢! Seniks jaga uudist oma sõpradega ning kutsu nad laskma!  

Tabage tuuma ja auhinnaraha on teie!  Loosime välja ka erinevaid lisaauhindu kõigi laskespordinädalal osalejate vahel. 

Majutus ja muu ajaviide Elvas:
Vaata majutusinfot: www.tervisesport.ee
Vaata, mida veel Elva pakub: www.visitelva.com

Elva Laskespordiklubi on 1994. aastast tegutsev spordiklubi, mille eesmärgiks on koondada inimesi, kellele meeldib laskesport ja kes soovivad oma oskusi ning võimeid sellel ala arendada.

Oleme avatud kogukond laskesporti tähtsustavatest inimestest, kelle missiooniks on laskespordi harrastamise abil kasvatada noortes vaimseid ja kehalisi võimeid ning liikmete ja partnerite koostöös arendada ja populariseerida laskmist kui parimat harrastus- ja tippspordiala.

Oma põhitegevuse toetamiseks, milleks on treeningute läbiviimine, võistlustest osavõtmine ja nende korraldamine, pakume lisaks ka mitmeid erinevaid muid laskmise ja laskespordiga seotud teenuseid.

Võtame treeningutele vastu nii uusi noorliikmeid, kes on vähemalt 10a vanused, kui ka täiskasvanuid liikmeid.

Vaata rohkem: www.elvalask.ee

Järgmised sündmused