14.07.2022

30.- 31. juuli toimub Elvas esimene Eesti Liikumis- ja Spordifestival

30. ja 31. juulil ootab Baltikumi suurim ja Eesti esimene Liikumis- ja Spordifestival teid Elvasse!

Tegemist on ainulaadse ja esimest korda toimuva kogupere liikumis- ja spordifestivaliga, kus on võimalik proovida nii uusi kui ka juba tuntud spordialasid, soetada endale messialal spordi- ja treeningvarustust, tutvuda Eesti spordikangelastega, osaleda ise ja olla pealtvaataja erinevatel võistlustel, saada uusi teadmisi konverentsil ning nautida mõnusat kontserti koos Trafficuga ja teiste esinejatega. Festival on korraldatud koostöös kuue Lõuna-Eesti maakonnaga.

Kellele?

Eesti Liikumis- ja Spordifestivalile on oodatud igas vanuses inimesed. Festivalil saab ise järele proovida põnevaid alasid, mida tavaliselt plaani ei ole julgenud võtta. Näiteks saab osa võtta seebihokist, ranna indiacast, või tutvuda e-spordi maailmaga. Tule katseta rannavõrkpalli, vibulaskmist, aerutamist, tennist ning palju muud põnevat. Rohkem võimalusi leiad juba programmist.

Mis toimub?

Festivalil toimuvad mitmete võistlussarjade etapid. Näiteks stardib 30. juulil Elvast üle 1000 ratturi, toimub vaatemänguline Rammusarja võistlus. Aset leiab põnev takistuskross Battle for Life ning toimuvad Eesti meistrivõistlused kiikingus. Samuti saavad oma osa korvpalli- ja ekstreemspordi sõbrad. Põnevad arutelud konverentsil ja mõnus suvine kontsert Elva keskväljakus, ootavad just sind kaasa mõtlema ja kaasa elama.

Võistlussarjadel osalemine toimub juba vastavalt korraldaja reeglitele.

Spordifestival on kõigile külalistele tasuta!

Rohkem infot leiate ürituse kodulehelt: https://sportsfest.eu/