24.04.2024
Elva sport. Elva vald

Elva Jüriöö jooksu võistkonnad tõid elevust!

Elva Jüriöö jooks, kohaliku kogukonna armastatud traditsioon, tõi taas tänavu kokku kaheksa võistkonda ja hulgaliselt rõõmsaid jooksusõpru.

Eelmise aasta võidukas võistkond “Noored ja Ilusad” suutis oma tiitlit edukalt kaitsta, tehes seda veidi muudetud koosseisuga, mis näitab nende tugevat meeskonnatööd ja pühendumist. Teisele kohale tõusis Elva Gümnaasiumi võistkond, kellele järgnes kolmandana “Polegi Nime” võistkond, kes samuti näitasid oma sportlikku võimekust ja tahet võita.

Lisaks jooksule toimus ka põnev Jüripäeva ja Elva Valla teemaline viktoriin, kus osalejad said testida oma teadmisi ning loositi välja mitmeid ahvatlevaid auhindu. Erilise tunnustuse pälvis kostümeeritud võistkond “Naine Kaitseb”, kes võitis eriauhinna oma originaalsuse ja stiiliga.

Siin on peamised tulemused:

  1. NOORED JA ILUSAD – 6,20 (Marie Pihlap, Taavi Silber, Laura Pirksaar, Sandra Movits, Hans Leonhard Kõrgesaar, Heigo Hanni, Joonas Pirksaar, Priit Simson)
  2. ELVA GÜMNAASIUM – 6,55 (Jonathan Austa, Edward Henno, Marek Sammul, Jürgen Kuresoo, Ehtel Kuldvere Vent, Olga Martis, Britta Olesk, Tiina Lauri)
  3. POLEGI NIME – 6,56 (Koit Alekand, Karel Alekand, Sirle Alekand, Miia Prüüs, Taavi Prüüs, Nora Prüüs, Kert Alekand, Kätlin Karis)
  4. ELVA JOOKSUSÕBRAD – 7,24
  5. JÄRVEKAD – 7,55
  6. NAINE KAITSEB – 9,46
  7. LÕHMUSED – 10,49
  8. ELVA KANGE – 12,34

Suur tänu osalejatele ja korraldajatele! Kohtumiseni järgmisel aastal!