20.07.2021

Elva Miljon Autovabaduse puiesteel 25.juulil kell 16-19

ELVA MILJON TARTU AUTOVABADUSE PUIESTEEL

11. detsembril 2020 a. anti Elvale pidulikult virtuaalsel auhinnagalal Lissabonist üle Euroopa 2021. aasta Spordilinna tiitel. Tiitli kandmise aastal on Elval muu hulgas plaanis alustada üheskoos kohalike ja külalistega miljoni aktiivse kilomeetri kogumist.

Nüüd on viimaks kõigil tartlastel ja juulikuus Tartut väisavatel külalistel võimalik anda oma panus Elva miljonisse! Seda muidugi ka kõigil meie valla inimestel, kes juulis autovabaduse puiestee võlusid naudivad. Aga kuidas? Tartu autovabaduse puiestee on sel aastal Elva miljoni mõtteline ala ehk kõik, kes soovivad autovabaduse puiesteel jalutades Elva miljonisse kilomeetreid koguda, saavadki juulikuus seda teha! Kui külastad autovabaduse puiesteed, laadi kindlasti nutiseadmesse ka Strava äpp, liitu seal Elva miljoni klubiga ja salvesta liigutud kilomeetrid Elva miljonisse. Nii lihtne see ongi!

Kõik autovabaduse puiesteel kilomeetrite kogujad osalevad ka eraldi auhinnaloosis. Välja loosime Elva miljoni ja Elva valla meeneid ja kingitusi.

Meid Autovabaduse puiesteel külastades ootavad Sind ees ka mitmed põnevad ja aktiivsed tegevused:

  • “testi oma võimeid“ ehk katseta järele oma käe pigistusjõud, löögitugevus, testi oma tasakaalu hoidmist jms;
  • korvpallivisked ja minivõistlused kogu perele;
  • SK Jõusport laseb kõikidel huvilistel turvaliselt katsetada sangpomme ja raskusi;
  • JJ-Streeti tantsulahingud.