08.10.2021

Elva miljon valiti Elva Valla Aasta turismiteoks

Elva Vald tunnustas kogukonda silmapaistvalt panustanud ettevõtjaid!

Neljapäeval, 7. oktoobri õhtul toimus Võrtsjärve ääres Mõrrakuuris Elva valla ettevõtlusvaldkonna tunnustamine, kus anti üle tunnustused neljas kategoorias.

AASTA TURISMITEO AUNIMETUSE pälvis kogukonda liikuma kutsuv algatus Elva miljon. Komisjon otsustas tiitli anda sihtasutusele Elva Kultuur ja Sport Elva miljoni projekti ellu kutsumise ja korraldamise eest. “Tegemist on algatusega, mis on toonud liikuma väga palju inimesi meie kogukonnas ning andnud koroonakriisis vajalikku inspiratsiooni värskes õhus liikumiseks, et jõuda üheskoos eesmärgini koguda aasta lõpuks kokku miljon aktiivset kilomeetrit,” rääkis Vuks.

Elva miljoni idee autor ja üks eestvedajatest, Elva valla spordijuht Madis Šumanov ütles, et tal on väga hea meel, et tema idee sai tiivad ning kannustab inimesi liikuma. “Olen kuulnud väga paljude inimeste lugusid sellest, kuidas nad varem ei liikunud ja teevad seda nüüd või et nad on avastanud enda jaoks mõne uue spordiala ja teinud selles suuri edusamme,” kirjeldas Šumanov. Kuna Elva miljon ootab kilomeetreid koguma kõiki, on see andnud toreda võimaluse Elva valla eri paikade avastamiseks ka kõigile külalistele.

Elva valla ettevõtlusvaldkonna tunnustamiseks sai kandidaate esitada 30. septembrini. Laureaadid valis välja vallavalitsuse moodustatud komisjon.

Fotol vasakult: Elva vallavanem Heiki Hansen, abivallavanem Kertu Vuks, kommunikatsioonijuht Merilyn Säde, spordijuht Madis Šumanov, SA Elva kultuur ja sport juhataja Ivi Tigane.