24.11.2020
Elva Spordihoone, Jõusaal

Elva Spordihoone jõusaalis alustab oma tööd valvetreener

Kolmapäeval, 25. novembril alustab Elva Spordihoone jõusaalis oma tööd valvetreener Tanel Kaseorg, kes on varasemalt tegelenud riiklikul tasemel kergejõustiku ja triatloniga ning viimastel aastatel pannud rõhku jõutreeningutele. Seega oskab ta hästi aidata ja õpetada, kuidas iseseisvalt ja endale mitte liiga tehes jõusaalis korralikult trenni teha.

Tanel on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis füsioteraapia eriala. Ta on varasemalt tegelenud riiklikul tasemel kergejõustiku ja triatloniga. Viimased aastad on Tanel pannud rõhku jõutreeningutele enda toonuses hoidmiseks ja vigastuste ennetamiseks. Ta peab treeningutel oluliseks mitmekülgsust ja arendab ennast järjepidevalt, et treeningud oleksid kasulikud nii kehalise võimekuse tõstmiseks kui ka tervisliku seisundi parandamiseks. Samuti on ta aktiivselt panustanud ka Eesti Üliõpilasspordi arengusse ja ürituste korraldamisse. Tanel töötab Elva Spordihoones asuvas Lümfoloogia- ja taastusravikeskuses füsioterapeudina ning varasem töökogemus on tal laste füsioterapeudina.

Foto: Tanel Kaseorg

Alati ei pea aga kõike ise oskama – kui tunned ennast jõusaalis treenides ebakindlalt, siis küsi nõu Tanelilt, kes oskab ette näidata jõusaali masinate käsitlemist ja õiget harjutuste tehnikat. Valvetreener on jõusaalis kolmapäeviti kella 16.00-19.00ni.

Elva Sport Facebook