09.06.2021
Elva vald

Elva valla turismibränd ootab osalejaid promovideosse!

Elva vald soovib peagi tutvustada uut turismibrändi ning sellega seoses otsime promovideosse üht perekonda, kes oleks vabatahtlikult valmis osalema 16. juunil Elva vallas toimuvatel videovõtetel. 

Mida täpsemalt ootame?

  • Ootame promovideosse 3-5liikmelist rõõmsameelset ja väljakutsetele avatud lastega perekonda.
  • Videovõtted toimuvad 16. juunil, mis eeldab perekonnalt võimalust osaleda videovõtetel kogu päeva.
  • Ootame, et perekonnal oleks võimalik videovõtetel liikuda enda isikliku autoga.
  • Saada oma perekonna kirjeldus (sh lapse/laste vanused) e-aadressile merilyn.sade@elva.ee, kuhu pane kindlasti muu seas kirja see, miks soovite võtetes osaleda ning saada võimalusel ka oma perefoto.

Kui tunned, et see on midagi just sinu perekonnale ning saaksite 16. juunil videovõtetel osaleda, siis anna meile sellest märku hiljemalt selleks reedeks, 11. juuniks kella 12ks.

Perekonnale, kes võtetel osaleb, ei maksta tasu, kuid neil avaneb võimalus olla väga väärikas osa Elva kui turismisihtkoha turundustegevustes. Peale video tehakse võtetel ka fotosid, mida turundustegevustes eri kanalites kasutatakse. Tutvustusvideos osalejaid premeeritakse valla meenete ja kingituste ning maitsva lõunasöögiga.

Videovõtted toimuvad 16. juunil Elva valla eri piirkondades. Osalemise konkreetsed tingimused lepime kokku videovõtetes osaleva perekonnaga, samuti anname täpsemat infot võtete toimumise asukohtade jm osas otse.

Lisaküsimuste korral pöördu julgelt:

Merilyn Säde, Elva vallavalitsuse kommunikatsioonijuht

merilyn.sade@elva.ee või tel 5915 1120