27.07.2021
Autovabaduse puiestee

Euroopa spordilinn Elva osales Tartu autovabaduse puiesteel

Elva osales pühapäeval 25. juulil autovabaduse puiesteel ning oma sportliku külaskäiguga löödi elu Tartu kesklinnas käima.

Tantsurühm JJ-Street pidas tantsulahinguid ja tutvustas erinevaid stiile.

Huvilistel oli võimalik osaleda ka korvpalli viskevõistlusel. Kokku jõudis mõne tunni jooksul meie juurest läbi tulla üle 30 korvpallisõbra, noorim neist oli koguni 9-aastane.

Laste ja noorte kategoorias olid parimad:

Arthur (10 p)  ja Nikita (8 p)

Meeste arvestuses olid parimad:

Kenneth (10 p)  ja Jarmo (8 p)

Naiste arvestuses olid parimad:

Virge (15 p)  ja Ingrid (10 p)

 

„Testi oma võimeid“ alal oli võimalik ennast proovile panna tasakaalumasinal ning aja peale sangpommi hoida. Parimateks osutusid Virge, Kauri ja Kristo.

Palju-palju õnne kõikidele võitjatele!

Võtame kõikide võitjatega otse ühendust. Kõik võitjad saavad oma isikliku Elva miljoni T-särgiga osaleda nüüd veelgi innukamalt selle aasta suurprojektis, et aasta lõpuks saaksime üheskoos siiski miljon aktiivselt liigutud kilomeetrit kätte!

 

Ka kõik tartlased saavad anda oma panuse!

Kõigil tartlastel ja juulikuus Tartut väisavatel külalistel on võimalik anda oma panus Elva miljonisse! Seda muidugi ka kõigil meie valla inimestel, kes juulis autovabaduse puiestee võlusid naudivad. Aga kuidas? Tartu autovabaduse puiestee on sel aastal Elva miljoni mõtteline ala ehk kõik, kes soovivad autovabaduse puiesteel jalutades Elva miljonisse kilomeetreid koguda, saavadki juulikuus seda teha!

Kui külastad autovabaduse puiesteed, laadi kindlasti nutiseadmesse ka Strava äpp, liitu seal Elva miljoni klubiga ja salvesta liigutud kilomeetrid Elva miljonisse. Nii lihtne see ongi!

Kõik autovabaduse puiesteel kilomeetrite kogujad osalevad ka eraldi auhinnaloosis. Välja loosime Elva miljoni ja Elva valla meeneid ning kingitusi.

Lisainfo: www.elvamiljon.ee