07.08.2019

Homme kell 18 toimub Elvas heategevuslik korvpallivõistlus

Võistlus toimub hea ilma korral Elvas korvpalliplatsil, halva ilma korral Elva Gümnaasiumis (Puiestee tn hoone).

Võistlusel võtavad mõõtu Elva ja Järva vallavalitsuste meeskonnad. Kohapeal juhatab üritust Elva abivallavanem Heiki Hansen ning esinevad FC Elva tantsutüdrukud. Samuti ootavad pealtvaatajaid kohapeal üllatused.

Eile toimus Elva ja Järva vallavalitsuste meeskondade vahel võrkpallivõistlus Aravetel, kus sel korral tuli meie meeskonnal tunnistada Järva meeskonna paremust. Kuid juba homme selgub, kumb meeskond võidab korvpallivõistluse.

Tegemist on Elva ja Järva Vallavalitsuste heategevusliku kampaaniaga, kus aitame levitada Eesti Vähiliidu sõnumeid ning kampaaniat „Terve Eestiga vähi vastu“. Meie võistluste eesmärk on tuletada meelde aktiivse eluviisi olulisust ning aidata koguda vähiliidule nende tegevuseks vajalikke annetusi.

Eesti Vähiliidu projektijuht Margot Kull ütles, et kogu nende meeskond on väga liigutatud, et kahe vallavalitsuse meeskonnad kampaaniaga ühinesid. „Eesti Vähiliit teeb endast kõik oleneva, et viia inimesteni info vähi ennetamise ja varajase avastamise võimaluste kohta, mistõttu on oluline iga kodaniku teadlikkus sellest teemast,“ sõnas Kull.

13. septembril korraldab vähiliit heategevusliku suurürituse „Terve Eestiga vähi vastu“, kuhu on kõigil võimalik osta pileteid ning mille patroon on õiguskantsler Ülle Madise. „Eesti vähiliidu soov on, et meie riik tunnustaks maailma vähideklaratsiooni ja lähtuks riigi vähivastases võitluses selle põhimõtetest, just seetõttu korraldamegi suurürituse, et sellele olulisele teemale tähelepanu juhtida,“ kirjeldas Kull.

Kõik on oodatud meeskondadele kaasa elama ning samuti andma omapoolse panuse Eesti Vähiliidule. Eesti Vähiliidu heategevusliku suurürituse ning annetusvõimaluste kohta saab rohkem lugeda aadressilt www.cancer.ee.