13.10.2023
Elva Spordihoone, Elva vald

Isadepäeva üritus 12. novembril Elva Spordihoones!

Olete oodatud liituma erilise Isadepäeva üritusega, mis toimub 12. novembril Elva Spordihoones kell 12:00-15:00. See on päev, kus saate oma isa, pere ja sõpradega lõbusalt aega veeta.

Mida oodata?

Isadepäeva kaardi meisterdamine – Looge kaardid, mis väljendavad tänulikkust isadele. 

Vahva Isadepäeva kaardi saad meisterdada Katrin Lastiku juhendamisel Elva Spordihoone fuajees kohviku alal alates kell 12.00.

Karmoška ja tantsu töötuba – Laske muusikal end kaasa haarata ja nautige tantsimist. 

Karmoška töötuba toimub Rasmus Kadaja juhendamisel peeglisaalis kell 14.00-15.00.

Tutvume karmoškaga, mis on see pill ja mida sellega teha saab. Selgitame pilli meloodia- ja saatepoolt ning õpetame, kuidas mõlemad käed saaksid samal ajal teha erinevaid tegevusi. Samuti tutvustame pilli ehitust ja selgitame, kuidas heli sellest pillist välja tuleb. Oled oodatud!

Isadepäeval kella 12.15-13.00 ootame teid Elva spordihoone peeglisaali tantsutöötuppa. Tantsu entusiast Merit Täht ütleb, et tantsimine toob alati tema näole naeratuse ja paneb tuju rõkkama. Ta on olnud tantsuga seotud juba peaaegu neli aastakümmet ning on väga õnnelik, et saab seda rõõmu jagada ka teiega Isadepäeval Elva Spordihoones. Tulge koos isaga, ema, venna, õe või isegi vanaisa ja onuga. Kutsuge kogu pere kaasa! Tuleme koos selle päeva eriliseks muutma ning loome unustamatu mälestuse.

Sportlikud tegevused – erinevad tegevused, kus oma osavus proovile panna. 

Kell 12.10-13.40 pallisaalis Lapsed Spordiga Sõbraks. Nende missiooniks on muuta liikumine laste/noorte jaoks igapäevaseks meeldivaks tegevuseks läbi lõbusate ja arendavate mängude. Tutvustavad ja viivad läbi erinevaid liikumismänge, mida ka nemad omal ajal väljas sõpradega mängisid. Mängude kaudu arendatakse laste osavust, kiirust, koordinatsiooni, tähelepanu keskendumist ning vastupidavust. Jälgi nende tegevust Facebooki grupis “Lapsed spordiga sõbraks!” koos Kelly Kalmi ja Cevin Anders Siimuga.

Akrojooga töötuba – dünaamiline ja mänguline praktika.

Kell 13.00-14.00 Akrojooga töötuba kergejõustiku alal viib läbi Kaidi Pajumaa. Akrojooga on dünaamiline ja mänguline praktika, mis seob akrobaatika ja jooga. Läbi erinevate paaris harjutuste, mängude, jooga ja loovate ülesannete õpime tundma ning usaldama nii ennast kui ka teisi. Luues turvalise keskkonna mängimiseks, avastamiseks ja õppimiseks, hakkame aduma seda, milleks meie kehad koos töötades võimelised on. Akrojooga sobib kõikidele vanustele ja kehatüüpidele. See on imeline võimalus issidel oma lastega (või emmedega) ägedalt aega veeta. Naer ja hea tuju on garanteeritud!

See üritus on hea võimalus luua toredaid mälestusi. Parim osa? Sündmus on tasuta ja sobib kõigile vanusegruppidele!

Lisainfo: Isadepäeva üritus

Liituge meiega 12. novembril Elva Spordihoones ja tähistage Isadepäeva suure rõõmuga!