11.07.2019

Rally Estonia linnakatse toimub Elvas

Shell Helix Rally Estonia 12-14. juuli 2019 Autospordi- ja meelelahutussündmus Shell Helix Rally Estonia tuleb 2019.aastal taas ja seekord veelgi suurema ja huvitavamana kui varem. Käänulistele Lõuna-Eesti kruusateedele oodatakse starti autoralli maailma tippe WRC tehasemeeskondadest, lisaks Baltikumi, Venemaa ja Skandinaavia parimad sõitjad erinevates klassides. Shell Helix Rally Estonia 2019 on esmakordselt korraldatav ametlik WRC promotsiooniralli, FIA Baltic Rally Trophy ning Eesti ja Läti autoralli meistrivõistluste etapp.

Tegevust jagub rallipäevadel kogu perele. Raja ääres saab võistlust jälgida publikualadelt, mis innovatiivsete lahenduste abil on muudetud veelgi mugavamaks ja turvalisemaks. Stardi- ja finišitseremoonia toimuvad Tartu kesklinnas, kus aega saab veeta ka LHV autolaen AUTOEXPO- ja meelelahutusalal. Põnevat linnakatset saab vaadata Elva ja Tartu kesklinnas.

Ametlik Rally Estonia kontsert toimub Elva lauluväjakul

Rally Estonia 2019 peaesineja on Venemaa megastaar Julia Volkova T.A.T.U.-st! Kodumaistest staaridest astuvad üles Nancy, Caater ja Põhja-Tallinn.

Rally Estonia 2019 meelelahutusprogrammi peaesineja on üks skandaalsemaid Venemaa poplauljaid Julia Volkova, kes tõusis kiirelt muusikaolümpose tippu provokatiivse tüdrukuteduo T.A.T.U. liikmena. Elva Laululaval 13. juulil toimuv kontsert toob lavale ka eesti muusika kuldse kolmiku – Nancy, Caateri ja Põhja-Tallinna.

Tabusid murdev tüdrukutebänd T.A.T.U. sai alguse 2001. aastal, mil ilmus bändi läbimurdehitt “All The Things She Said”. Loost endast kuulsamaks sai sellele tehtud muusikavideo ja artistlik imago piiri peal lolita-tüdrukutest. Taoline eksperiment tagas mitmeteks aastateks T.A.T.U. kuulsuse nii idas kui läänes. Suurteks raadiohittideks said ka lood “Not Gonna Get Us” ja “Ne verj’, ne boisja”.

Julia Volkova alustas 2011. aastal peale T.A.T.U. laialiminekut edukat soolokarjääri nii Venemaal kui väljaspool. Volkova on lasknud välja mitmeid sooloplaate ja jätkab edukat muusikukarjääri.

Osta pilet SIIT

Tule Elva valda!