09.01.2020
Elva Spordihoone

SA ELVA KULTUUR JA SPORT ANNAB RAVITEENUSE OSUTAMISEKS ÜÜRILE RUUMID ELVA SPORDIHOONES

Üürileandja annab kasutusse 2020. aasta suvel valmivas Elva Spordihoones olevad ruumid suurusega 105,8m2. Üüripind antakse kasutusse Elva Spordihoones raviteenuse osutamiseks. Raviteenuse sisu ja teenuste valiku kirjeldab pakkuja pakkumisega esitatavas ideekontseptsioonis. Pakutavad teenused peavad sobima Elva Spordihoone kasutusotstarbega, nt spordiga seotud tervise taastumist toetavad tervishoiuteenused.

Läbirääkimistega pakkumisel antakse perioodiks 01.09.2020–31.08.2025 üürile SA Elva Kultuur ja Sport omandis olevad ruumid aadressil Tartu mnt 3/1, Elva linn, Elva vald. 

Ruumid on valmis kasutamiseks ja varustatud vajalike kommunikatsioonidega. Ruumides paiknevad lisaks teenuste pakkumise ruumidele töötajate puhkeruum, wc ja pesemisruum. Üüritavad ruumid asuvad hoone kolmandal korrusel, kuhu on ligipääs tagatud ka lifti abil. Ruumid on sobilikud raviteenuste pakkumiseks ja vastavad kehtestatud nõuetele.

Üürile antava ruumide üüri alghind on 5 eurot/m2 kuus, millele lisandub käibemaks. Üürile lisanduvad kõrvalkulud (sh hooldus- ja halduskulud), maksud ja koormised.

Elektroonilised pakkumused tuleb esitada hiljemalt 17.01.2020 kella 11ks e-aadressile sport@elva.ee, millele on märgitud pealkiri „Elva spordihoone ruumide üürile andmine läbirääkimistega pakkumise korras”.

Pakkumused avatakse 17.01.2020 kell 11.15. pakkumuste avamine ei ole avalik, pakkumisel osalejatel ei ole pakkumiste avamisel viibimise õigust. Esitatud pakkumuste sisu avalikustamisele ei kuulu. 

Materjalid:

Tingimused

Lisa 1

Lisa 2