10.11.2020
SK Jõusport

SK Jõuspordi tublid noored sportlased saavutasid Tartumaa koolinoorte ja juuniorite MV häid tulemusi

Laupäeval, 7. novembril, toimusid Tartus Tartumaa koolinoorte ja juunioride MV klassikalises lamades surumises, kus meie klubi oli esindamas 8 sportlast.

Kuni 57 kg kaaluvate neidude arvestuses saavutas 2. koha Mariette Pennar Elva Gümnaasiumist ning sama kaaluklassi võit läks Kadi Kertu Eliasele, kes õpib Rõngu Keskkoolis. Neidude -63 kg arvestuses võitis Elva Gümnaasiumi õpilane Janeli Aan 1. koha. Naisjuunioride absoluutarvestuse võitis Ana-Lina Perk tulemusega 75 kg.

Kuni 59 kg kaaluvate noormeeste seas võitis 1. koha Elva Gümnaasiumi õpilane Sander Aan. Kaaluklassis -66 kg osutus võitjaks Rõngu Keskkooli õpilane Rando Lepotalo. Kuni 83 kg kaaluvate noormeeste seas tuli 3. kohale Elva Gümnaasiumi õpilane Henri Rüga ning 6. koha saavutas Kaimar Kalnitski.

Järgmised võistlused on EMV klassikalises lamades surumises 28. novembril Kundas.

Suur tänu võistluste korraldajatele, võistlejatele, treeneritele ning kaasaelajatele!