31.08.2021

“Tagasi kooli Elva miljoniga” kampaania tähtaega pikendati 12. septembrini

“Tagasi kooli Elva miljoniga” kampaania tähtaega on pikendatud, mis tähendab, et kõikidel kooliõpilastel vanuses 6-19 on võimalik saata kooliga seotud põnevaid sõnumeid 12. septembrini.

Elva miljon ootab kõiki kooliõpilasi Elva miljoniga liituma ja jätma uue õppeaasta alguse puhul Strava äpi kaardile sõnumi.

Kõikide osalejate vahel läheb loosi erinevaid auhindu (koolitarbed, Elva miljoni pusad ja T-särgid, üllatused jne). Peaauhind on jalgratas, mille väärtus on ca 500 eurot.

Kuidas kampaaniast osa võtta?

  • Kui sinu nutiseadmes ei ole veel Strava äppi, siis laadi see ja otsi üles Elva miljoni klubi ning liitu sellega: https://www.strava.com/clubs/elva-miljon-818274
  • Mine Elva vallas värskesse õhku liikuma ja salvesta Strava kaardile numbreid, tähti või kooli ja õppimisega seotud sõnu või sõnum.
  • Kõik, kes salvestavad Strava kaardile mõne tähe, sõna või sõnumi ajavahemikus 21. august kuni 12. september, osalevadki auhinnaloosis.
  • Saada kuvatõmmis oma kaardile salvestatud kujundist e-aadressile sport@elva.ee või postita kuvatõmmis siia ürituse alla.
  • Kilomeetreid võib koguda ja sõnumeid salvestada üksi, sõprade või kogu perega.
  • Oma sõnumi või kujundi salvestamiseks tuleb mõelda välja oma liikumistrajektoor, minna liikuma ning pärast salvestamist näed ka kohe ise Strava äpist, kuidas sõnum või sõna välja kukkus.
  • Auhinnaloos toimub 13. septembril ja võitjad hõikame välja Elva spordi Facebookis.

Kui palju kilomeetreid juba kogutud on? Seda saad vaadata Elva miljoni kodulehelt, kust leiad muu seas ka vajalikud juhendid: www.elvamiljon.ee

Jälgi kindlasti ka Elva miljoni lehekülge Facebookis, kus jagame ka põnevaid inspireerivaid lugusid meie kogukonnast.