31.01.2024
Elva vald

Teeme Eesti Suurima Südame Elvas!

JJ-Street Tantsukool koostöös kohalike omavalitsustega üle Eesti kutsuvad juba kolmandat aastat järjest sõbrapäeva eel välja selgitama, kus asub Eesti suurim süda❤️. Üleskutsest võtab osa ka Elva vald, kutsudes kõiki valla elanikke ühendama jõud, et kuulutada 2024. aasta Eesti suurimaks südameks just Elva!

Juba 11. veebruaril kell 12:00 ootame Teid kõiki Elva linnastaadionile, et koos moodustada suur südame kuju ning jäädvustada see drooniga pildile. Südameaktsiooni eesmärk on tänavu tulla peast südamesse! Ajal, mil meie ümber on palju väljakutseid ja maailm on pidevas muutumises, on veelgi olulisem näidata välja hoolivust ja südamlikkust.

Kõik südamepildid avaldatakse 12. veebruaril üle Eesti ning antakse välja EESTI SUURIMA SÜDAMEGA KOHA 2024 tiitel.

Ürituse üksikasjad:

  • Mis? Üleskutse jagada ühtehoidvust ning teha Elva valla inimestega üks suur südamepilt.
  • Millal? Pühapäeval, 11. veebruaril kell 12.00.
  • Kus? Elva linnastaadionil, aadressil Tartu mnt 12.

Eesti Suurim Süda sai alguse 2022. aasta sõbrapäeva eel, kui 15 erinevas piirkonnas moodustati inimestest südameid! Toona tuli südameid moodustama üle 1000 inimese ning suurima südame rändkarika 2022. aastal võitis Valga/Valka ühisrinne. 2023. aastal moodustati südameid juba 31 erinevas kohas ja kokku tuli 3701 inimest üle Eesti. Suurima südame tiitel 2023. aastal läks Kohtla-Järvele. Nüüd ootab rändkarikas uut omanikku! 

Toome tänavu kokku ka kõik need, keda eelmisel aastal südametes polnud! Liituma on oodatud igas vanuses inimesed koos perega, aga ka ettevõtted ja erinevad kollektiivid! 

Üritus: Teeme Eesti Suurima Südame Elvas