03.11.2020
Elva Spordihoone

Zumba alustab oma treeningutega Elva Spordihoones

Populaarsust kogunud zumba tantsuline treeningprogramm alustab juba 11. novembril kell 20.00 Elva Spordihoones.

31. oktoobril toimus Elva Spordihoones treeningpäev, kus viidi läbi ka zumba tantsuline trenn, millest võttis osa hulgaliselt palju zumba huvilisi. Väga ülevad emotsioonid, mõnus kosutav treening ning soov ja tahe tantsida, andis tõuke alustada zumba treeningutega Elva Spordihoones.

Zumba treener Grete Pall kirjeldab tantsutrenni just sedasi:
“ZUMBA on tantsuline ladina rütmidega treeningprogramm, mis ühendab endas lihtsamad ja põnevamad tantsusammud, samaaegselt tagades ka piisava treeningkoormuse. Treening on üles ehitatud intervalltreeningu mudeli järgi-kiiremad rütmid vahelduvad aeglasemate rütmidega. Zumba treeningtund arendab muusikalist tunnetust, koordinatsiooni ning toob naeratuse näole. Tunnis näidatakse sammudest nii kergemaid kui ka raskemaid variante. Zumba trennis on suur kalorikadu, hea tuju ja rõõmus meel garanteeritud!

ZUMBA STEP on 30% stepaeroobika, 30% fitness, 40% tants ja 200% lõbu. Treening tugevdab võhma ja annab alakehale toonust. Seega on Step Sinu jaoks õige valik, kui Sa soovid huvitavamalt kogeda tavapärast kardiotreeningut, põletada suurel hulgal kaloreid ning tugevdada alakeha ja korsetilihaseid. Ka selles trennis liigutakse paljude erinevate ladina rütmide saatel, mis muudavad saali tõeliseks fiestaks!”

Treener: Grete Pall

Registreeri ennast treeningutele Facebooki grupis või meili teel gretepall@gmail.com

Trenni eest tasumine on kohapeal 5€

Tule zumbatama!

Lisainfo:
Zumba treener Grete Pall 
gretepall@gmail.com
Facebook